Avcılar Apart

Sektör
Anahtar Kelimeler

Avcılar Apart 2009 yılında Avcılar Merkez mahallesinde hizmete açılmıştır. Istanbul’un en merkezinde Atatürk Havalimanına 14 km mesafede yer alan Avcılar Apart daireleri, deprem yönetmeliği kanununa uygun olan dairelerden oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde 25 apart daire;

1 oda 1 salon 1+1
2 oda 1 salon 2+1,
3+1
Mobilya, kombi, plazma tv vb. gibi full donanımlı olarak dizayn edilmiştir.

Dairelerimizin ortalama uzaklıkta oldukları bölgeler;
Atatürk Havalimanı : 14 km
İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü: 1 km
Tüyap Fuarı: 14 km
Metrobüs Durağı: 500 mt.

Ayrıca firmamız bünyesinde 14 çalışanımız bulunmaktadır. Apartlarımız hiç bir şekilde hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet veya cemaate bağlı değildir. Evinizin rahatlığını, huzurunu ve konforunu yaşatır. Havadar, temiz ve yeni mobilyalarla döşeli aydınlık dairelerimizle deprem yönetmeliğine uygun ve sigortalı yeni dairelerimizle hizmetinizdeyiz.

AMACIMIZ: Misafirlerimizi, misafirlik süreci boyunca, huzurlu, güvenli, kaliteli ve rahat bir ortamda barınma ihtiyaçlarını karşılamak ve bu konuda tüm beklentilerine eksiksiz cevap vermek, karşılarına çıkabilecek her türlü soruna özveriyle yaklaşıp çözümler yaratmaktır.

İletişim Bilgileri

Adres: Merkez Mah. Şamlı Sok. Ergül Çakıcı İş Merkezi No:27 K:4/84 Avcılar / İstanbul
Telefon: 0212 509 99 02
Web Adresi: http://www.avcilarapart.comBu sayfada bulunan firma kaydı hakkında yanlış veya hatalı bilgi olduğunu düşünüyorsanız bize iletişim bölümünden bildirebilirsiniz.
  • Yeni Eklenen Firmalar