Ayşes Rose Gelinlik ve Abiye

Kadıköy’de 1996 yılında profesyonel anlamda abiye ve gelinlik satışına başlayan Ayşe’s Rose, kısa sürede Kadıköy’de ki ikinci mağazasını da açarak abiyenin ve gelinliğin vazgeçilmez adresi olmayı başarmıştır. Ayşe’s Rose’da 36 dan 52 bedene kadar abiye ürün ve çocuk abiye koleksiyonu bulunmaktadır. Abiye ürünlerin hemen hepsinde, aynı renkte, ayakkabı ve çanta satışı da yapılmaktadır.

14 kişilik deneyimli kadrosu ve mağaza içindeki özel atölyesi ile her türlü hayali gerçekleştirip, her türlü soruna çözüm üretebilmektedir.

Ayşe’s Rose zengin hazır gelinlik koleksiyonunun yanı sıra sizlerin hayalindeki gelinliğin dikimini atölyesinde gerçekleştirebilmektedir.

Kadıköy, Altıyol, Boğa Heykel’ine geldiğiniz zaman Ayşe’s Rose’u karşınızda görebilirsiniz. Kaliteyi en uygun fiyatla birleştiren ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedef edinen mağazamıza siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres: ALTIYOL KUŞDİLİ CAD. NO:3 KADIKÖY  / İstanbul
Telefon: (0216) 338 41 83
Web Adresi: http://www.aysesrose.comBu sayfada bulunan firma kaydı hakkında yanlış veya hatalı bilgi olduğunu düşünüyorsanız bize iletişim bölümünden bildirebilirsiniz.
  • Yeni Eklenen Firmalar